Четвер, 21 Березня 2019

Гардеробні

Для полегшення життя людина придумала розумну побутову техніку, комп’ютери і смартфони, і ось, для правильного зберігання речей у нас з’явилися і гардеробні системи. Ця іноземна «принадність», звана гардеробом, давно з’явилася і в Хмельницькому. Ви можете замовити гардеробну кімнату в нашій компанії Twist-M.

Не так давно, ми, дивлячись іноземні фільми, бачили дивовижні кімнати, в яких багаті і знамениті зберігали свої речі, сумочки, туфельки, коштовності, косметику. Багато дзеркал, багато простору, всі речі на своїх місцях, і, як вишенька на торті – миленький такий пуф або навіть цілий великий диван. Ви мріяли про таку зручну кімнату або хоча б про частину простору, де можна обладнати таку ж гардеробну систему. Сьогодні ви можете здійснити ваші бажання, адже гардеробна вже стає не якимось статусом, доступним виключно «небожителів», що не є показником багатства, а нормальним, звичним, зручним засобом, щоб звільнити житлову площу від речей і поліпшити якість життя. Гардеробні системи – це вже життєва необхідність, що робить ваше проживання в квартирі, будинку комфортнішим, зручнішим, затишним.

Вже не потрібно купувати великі, громіздкі шафи, не потрібно прибирати сезонні речі в дальній кут, куди-небудь на антресолі, можна просто замовити гардеробну, в яку поміститься все – одяг, взуття, головні убори, сумочки, аксесуари, прикраси. Крім того, там же можна зберігати і прасувальну дошку, порохотяг.

Види гардеробних

Існує кілька видів гардеробних систем, що встановлюються в квартири і будинки, все залежить від розмірів приміщення, в яке буде вбудовуватися, встановлюватися гардероб, і від особливості планування кімнати.

Кутова. Ідеальна для невеликих квартир, де вільний метраж обмежений (1 – 3-х кімнатні). Займає така гардеробна кут приміщення, відрізняється компактністю і зручністю. Буває у формі трапеції, трикутника або букви «Г». Так як розміри системи в цьому випадку обмежені, то в центральній її частині краще встановити штангу для «плічок», внизу обладнати висувними ящиками, нагорі і по двом сторонам зробити полички. Двері краще зробити розсувними і дзеркальними. Такий варіант дозволяє використовувати всю площу вбиральні грамотно і функціонально.

Вбудована. Ідеально виглядає в нестандартному приміщенні, де є незручні, на перший погляд, непотрібні кути, або ж в кімнаті, де є ніша, комора. В цьому випадку гардеробна система виглядає як вбудована шафа-купе (відкритий або закритий), іноді роблять просто як збірний стелаж з навісними полицями і дзеркальними дверима.

Окрема. Підійде для будинків, квартир з великим метражем, коли немає необхідності економити житлову площу. Дизайн, стиль, оформлення можуть бути будь-якими, обмежуються виключно фантазією замовника, ми ж в свою чергу, гарантуємо, що виконаємо замовлення на гардеробну ідеально і точно в строк. Оптимальний варіант подібної системи – це цілісна шафа уздовж стіни з великою кількістю полиць, стелажів. Одна з варіацій – це обладнання окремої кімнати з вікном. Така гардеробна надзвичайно зручна, адже в ній кожному члену сім’ї можна виділити свою зону для зберігання речей, поставити крісло або диванчик, встановити туалетний столик і додаткові дзеркала.

Наша компанія створить вам оригінальні гардеробні на замовлення по вашому проекту і по ваших розмірах, або ж ми можемо допомогти спроектувати індивідуальний дизайн, з урахуванням всіх параметрів квартири, будинку. Дизайн розробляється тільки після вимірів системи і обговорення нюансів.

Порядок замовлення гардеробних систем

Клієнт надає нам план приміщення, де буде встановлюватися гардероб, з точними розмірами, або ж викликає нашого фахівця для проведення замірів;

Ми складаємо проект дизайну в 3D, в якому врахуємо всі ваші побажання;

Після затвердження вами проекту, приступаємо до виконання.

Звичайно, ми не можемо сказати, що вартість хорошої і якісної вбиральні з якісних матеріалів невисока, але ми запевняємо вас, що тільки у нас найдоступніші ціни на даний предмет інтер’єру.

Вирішили придбати гардеробну на замовлення – телефонуйте нам, давайте обговоримо проект. Наші гардеробні системи створять порядок і затишок у вашому домі.

Замовити меблі

    ×

    Заказать мебель

      ×